Apartamenty Dębki

typu C

Apartamenty typu C

NOWE APARTAMENTY W DĘBKACH – ZADZWOŃ I SPRAWDŹ OFERTĘ PROMOCYJNĄ!!!

Zapraszamy do nowych komfortowych apartamentów (450 m od przejścia na plażę). Najprawdopodobniej najlepszy/największy plac zabaw na Dębkach – sprawdź!

Bazując na naszym doświadczeniu, postanowiliśmy rozszerzyć naszą ofertę o nowe apartamenty w domkach typu C. Jest to oferta skierowana do Rodzin (2-5 osobowych) – domki bliźniacze z całkowicie odrębnymi dwoma mieszkaniami. Jeśli chcecie wybrać się ze znajomymi, mieć domek tylko do swojej dyspozycji a jednocześnie cenicie sobie komfort, nasze domki bliźniacze są doskonałym rozwiązaniem (każdy odrębny budynek to dwa identyczne/odseparowane apartamenty) – jesteście „razem ale osobno” 🙂

Każdy nowy apartament, to salon połączony z w pełni wyposażoną kuchnią, łazienką (pełen węzeł sanitarny – pralka) oraz na piętrze jedno pomieszczenie z łożem małżeńskiemu (możliwość dostawienia łóżeczka dla niemowlaka) oraz drugie pomieszczenie z dwoma pojedynczymi łóżkami (pomieszczenia przedzielone ścianami oraz schodami, jednak bez drzwi).

W każdym lokalu udogodnienia dla najmłodszych bez dodatkowych opłat – łóżeczka turystyczne (wcześniejsza rezerwacja), krzesełka, wanienki, przewijaki czy bramki na schody.

Bez dodatkowych opłat na terenie ośrodka:

  • miejsce postojowe,
  • dostęp do bezprzewodowego Internetu (łącze światłowodowe),
  • grilla,
  • ogniska.

Podstawowe wyposażenie domków:

TV, lodówka, mikrofalówka, płyta grzewcza, czajnik bezprzewodowy, lampki nocne, sprzęt plażowy, naczynia, sztućce, garnki, patelnia, żelazko, deska do prasowania.

Kontakt

Adres Ośrodka

Dębki, ul. Południowa 2
84-110 Krokowa

Telefon

+48 608 265 615
58 661 92 95

Ważne informacje

Warunkiem zatwierdzenia rezerwacji po wcześniejszych ustaleniach jest wpłata zaliczki na konto lub przekazem pocztowym w przeciągu 3 dni od telefonicznej rezerwacji. Pozostała część należności jest płatna w dniu przyjazdu.

Doba hotelowa

Rozpoczyna się o 16:00, a kończy się o 10:00.

Polub nas!