Apartamenty Dębki

typu B

Apartamenty typu B

Nasz przestronny apartament w domku typu B to idealne rozwiązanie dla 2 do 5 osób. Na 40 m2 powierzchni znajdują się: wygodny i elegancki salon, w pełni wyposażona kuchni oraz łazienka oraz schody prowadzące na piętro. Na piętrze jedna sypialnia z łożem małżeńskim i drugie pomieszczenie z rozkładaną kanapą narożną (pomieszczenie oddzieloną ścianami i schodami, jednak bez drzwi), które można rozłożyć, w razie potrzeby. Nasze domki są w 100% całoroczne. Są odpowiednio ocieplone i ogrzewane, tak by zapewnić komfort naszym gościom.

W domku znajdują się: telewizor, mikrofalówka, lodówka, czajnik oraz płyta grzewcza. Umieściliśmy w nim także: przydatne lampki nocne, wszelkie niezbędne naczynia kuchenne, żelazko, deskę do prasowania, a nawet sprzęt, który można zabrać na pobliską plażę! Dla rodziców podróżujących z dziećmi oferujemy krzesła do karmienia oraz dostawki w formie łóżek turystycznych.

Kontakt

Adres Ośrodka

Dębki, ul. Południowa 2
84-110 Krokowa

Telefon

+48 608 265 615
58 661 92 95

Ważne informacje

Warunkiem zatwierdzenia rezerwacji po wcześniejszych ustaleniach jest wpłata zaliczki na konto lub przekazem pocztowym w przeciągu 3 dni od telefonicznej rezerwacji. Pozostała część należności jest płatna w dniu przyjazdu.

Doba hotelowa

Rozpoczyna się o 16:00, a kończy się o 10:00.

Polub nas!